Kidizoom Smart Watch DX7 - maskovací

Kidizoom Smart Watch DX7 - maskovací

AKCE pouze do 15.12.2019

Kidizoom Smart Watch DX7 jsou chytré hodinky nové generace pro děti. S mechanickým senzorem, kamerou a dalšími skvělými vychytávkami!

1529,10 Kč s DPH

1699 Kč s DPH Sleva 169,90 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Vtech

VTech® Kidizoom® Smartwatch DX7 jsou ještě více "chytré" hodinky pro děti, s ještě více zábavnými hrami a úžasnými akčními pohybovými aktivitami!
Větší paměť oproti předchozím modelům umožňuje uložení mnohem více fotografií i videa. Úplnou novinkou je i zabudovaný pohybový senzor, který dává hodinkám zcela nový rozměr. Díky senzoru mohou děti hrát 3 pohybové hry, takže si užijí i spoustu akčního pohybu! Hodinky DX7 obsahují také 8 skvělých her, které lze hrát přímo na dotykovém displeji hodinek. Další hry a efekty lze do hodinek stáhnout pomocí aplikace Learning Lodge®. Hodinky mají možnost zobrazení času buď analogově, nebo digitálně a také si vybírat z desítek 3D nádherných motivů „ciferníku". Hodinky dokonce umožňují naučit se základní pojmenování času v angličtině. A to je znalost, která se bude určitě všem dětem hodit.
Kromě budíku, časovače a stopek mají i funkci kalendáře a kalkulačku pro jednoduché sčítání, odčítání, násobení i dělení.
Určitě musíte vyzkoušet i hlasový záznamník s měničem hlasu a spoustu, spoustu úžasných efektů na zpracování fotografií a videa.

Hračka roku  více na: https://www.vtechcz.cz/kidizoom-smart-watch-dx7

české menu

, 27. 12. 2018 11:45:55

U hodinek Kidizoom Smart Watch DX7 nelze nastavit menu do češtiny. Základní nastavení proveďte podle přiloženého návodu v angličtině (Nastavuje se prakticky je datum a čas). Další ovládání hodinek je již intuitivní a prakticky jen pomocí grafických symbolů, tedy bez nutnosti znalosti angličtiny.

prosim jak se nastavi česky jazyk, deku...

, 25. 12. 2018 17:44:23

prosim jak se nastavi česky jazyk, dekuji za odpoved

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info