Vtech Projektor Medvídek - sladké sny

Vtech Projektor Medvídek - sladké sny

Vaše děťátko bude mít ty nejkrásnější sny s Vtech Projektorem Medvídkem - sladké sny. Projektor má 3 režimy jak ukolébat vaše dítě. S uklidňujícími zvukovými efekty, uklidňujícími melodiemi nebo ukolébavkami. Magické světlo projektoru promítá barevnou scénu pro uklidnění dítěte na strop nebo stěnu. Časovač vypnutí lze nastavit na 5, 10 a 15 minut. Regulátor hlasitosti a světla umožní rodičům nastavit optimálně noční světlo i zvuk. Dosah dálkového ovládání je 2 m, a proto lze přístroj zapnout i vypnout, aniž byste rušili dítě. Součástí jsou připevňovací popruhy na postýlku.

1089 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Vtech

Vaše děťátko bude mít ty nejkrásnější sny s Vtech Projektorem Medvídkem - sladké sny.
Projektor má 3 režimy jak ukolébat vaše dítě. S uklidňujícími zvukovými efekty, uklidňujícími melodiemi nebo ukolébavkami. Magické světlo projektoru promítá barevnou scénu pro uklidnění dítěte na strop nebo stěnu. Časovač vypnutí lze nastavit na 5, 10 a 15 minut. Regulátor hlasitosti a světla umožní rodičům nastavit optimálně noční světlo i zvuk.
Dosah dálkového ovládání je 2 m, a proto lze přístroj zapnout i vypnout, aniž byste rušili dítě. Součástí jsou připevňovací popruhy na postýlku.

Vhodné pro děti od 0 měsíců:
Obsah balení:
1 x Vtech Projektor medvídek (v anglické verzi)

1x dálkové ovládání

1x připevňovací pásky k postýlce
4x AA + 2 x AAA baterie
1 x Návod v angličtině
1 x Pokyny k užívání v češtině (slovenštině)

rozměr: 34 x 28 x 9 cm

Hračka splňuje všechny předpisy vyžadované EU a předpisy ČR pro bezpečnost a nezávadnost hraček.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení