Little Love - Mluvící miminko

Úžasné miminko, které toho nejenom spoustu napovídá, ale i opakuje a pamatuje si, co děti říkají.

Miminko se postupně "vyvíjí" od narození až do doby, kdy už si také samo zazpívá známé písničky.
Po vyjmutí miminka z obalu mu vložte do úst dudlík. Vytažením dudlíku z úst miminko aktivujete do prvotního režimu - narození. V tomto období má miminko nejmenší slovní zásobu a i hlásek je více „miminkovský". Nechybí ani typické zvuky jako je cucání dudlíku, pití z lahvičky, říhnutí, zívání, smích...
Zábavnou hrou a péčí o miminko se lze snadno dostat do úrovně 2. Tedy do úrovně, kdy je miminko starší, zná více slov a má i lepší výslovnost. Miminko používá nejenom vlastní slovní zásobu, ale učí se také nová slova od dětí.
V další (nejvyšší) úrovni už umí miminko zazpívat 4 známé české písničky (Holka modrooká, Pec nám spadla, Šla Nanynka do zelí a Spi děťátko spi). Tyto písničky nejenom umí zazpívat, ale zábavnou formou, kdy občas záměrně vynechává část textu, učí děti slova písně a rozvíjí jejich hudební cítění.

3 obrázkové knížky, které jsou součástí balení, představují dětem věci z domácnosti, zvířátka, jídlo a pití. Stlačením tlačítka "Číst" cist spustíte hru se čtením obrázkových knížek. Miminko je podle úrovně buď čte samo, nebo společně s dětmi. Například také slovy „...já budu opakovat po tobě" vyzývá děti ke komunikaci. Pokud dítě říká, co vidí v knížce, miminko se snaží po dítěti opakovat.

Tlačítkem „Mluvení" mluc aktivuje dítě hru, při které je, mimo jiné, miminkem provokováno k mluvení a odpovídání na jeho otázky.

Po stisku tlačítka „Péče" pece vyžaduje miminko, nakrmit, dudlík, pohádku na dobrou noc apod.

Spustu příjemných melodií, broukaných popěvků i písniček najdete pod tlačítkem "Hudba" hudba

Ve 3. stupni vývoje zazpívá Pec nám spadla, Holka modrooká, Spi děťátko spi, Šla Nanynka do zelí. Písničky nejprve zazpívá celé a následně úmyslně vynechává část textu, tak aby se děti snažily zpívat samostatně a naučily se text.

 

Poznámka: Stisknutím tlačítka "reset", které najdete vedle mechanického vypínače na zádech miminka, se miminko opět vrátí do stádia I. A s učením může začít opět od začátku. Příjemnou zábavu!

Součástí balení je:

Vtech Little Love Mluvící miminko
3 obrázkové knížky
dudlík
lahvička
zkušební baterie(2AA)

Výška miminka je přibližně 36 cm

navod

Tabulka pro dosažení různých úrovní je také ke stažení ZDE v PDF.

Koupit:

 • Little Love - Mluvící miminko

  AKCE

  Úžasné miminko, které toho nejenom spoustu napovídá, ale i opakuje a pamatuje si, co děti říkají....

  Dostupnost: Vyprodáno

  999 Kč s DPH

  1499 Kč s DPH Sleva 500 Kč

no alt

Časté dotazy k miminku Little Love:

1.

Miminko neopakuje nebo je mu špatně rozumět.

Little Love by určitě měla opakovat v místech, kdy říká např. větu: "...a já budu opakovat po tobě" nebo např. na otázku:.. jakou barvu mají tvé oči" apod.
Kvalita přehraní zvuku je pak závislá na několika faktorech:
- jsou vloženy nabité (nebo nové) baterie. Baterie při zakoupení jsou pouze "demo" s nízkou výdrží.
- na miminko se mluví z optimální vzdálenosti (ideálně zepředu a z přibližně 35 cm) a pokud možno zřetelně a nahlas (nešeptat)
- miminko přehrává zvuk podle úrovně, ve které se právě nachází. Tzn., že v základní (novorozenecké) úrovni ještě spíše "žvatlá" a slovům úplně rozumět není, v dalších úrovních je potom už výslovnost dobrá. (jak se dostat do jednotlivých úrovní můžete zjistit podle tabulky, kterou najdete výše na této stránce. Zpět do novorozenecké úrovně se můžete dostat stlačením tlačítka "reset".
- když miminko nahrává slova do své paměti, je tato činnost doprovázena blikáním mašličky na hlavě. Nahraná slova, ale nemusí miminko vždy ihned opakovat. Miminko je potom použije v jiných částech hry.

Tabulka pro dosažení různých úrovní je také ke stažení ZDE v PDF.

no alt
TOPlist
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení