Tut-Tut Závodní rampa RU + autíčko v češtině

Tut-Tut Závodní rampa RU + autíčko v češtině

AKCE

Mimořádná příležitost získání nového výrobku za skvělou cenu! Z důvodů chyby ve výrobě se k nám na sklad dostalo několik kusů této varianty hracího setu pro autíčka Tut Tut v ruské verzi. Obal i autíčko v setu je v ruském jazyce. Od nás ale získáte k tomuto setu navíc jednou autíčko Tut Tut (dodávka) v českém jazyce. Set je plně kompatibilní s ostatními českými autíčky.

399 Kč s DPH

899 Kč s DPH Sleva 500 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Vtech

Mimořádná příležitost získání nového výrobku za skvělou cenu!
Z důvodů chyby ve výrobě se k nám na sklad dostalo několik kusů této varianty hracího setu pro autíčka Tut Tut v ruské verzi. Obal i autíčko v setu je v ruském jazyce. Od nás ale získáte k tomuto setu navíc jedno autíčko Tut Tut (dodávka) v českém jazyce. Set je plně kompatibilní s ostatními českými autíčky.

 

Kromě ruského obalu a rusky mluvícího autíčka je tento set naprosto shodný s jeho českou verzí.

Jako bonus k tomuto setu získáváte česky mluvící autíčko Tut Tut - dodávka.

Ru + tut tut dodávka

 

 manuál dráha návod v češtině

Variabilní dráha pro autíčka Tut-Tut. Lze libovolně spojovat s ostatními dráhami. Jedno autíčko Tut-Tut je součástí balení.

 

Nechte vaše děti zaparkovat, jezdit a hrát si s autíčkami Tut-Tut. Děti budou, mimo jiné, při hře rozvíjet své manuální dovednosti, posilovat jemnou motoriku, rozvíjet slovní zásobu i kreativní myšlení.

Všechny dráhy pro autíčka Tut-Tut mají na různých místech zabudovaná komunikační místa - "Smartpointy". Každé takové místo je něčím typické a ojedinělé, takže autíčka Tut-Tut mají na různých Smartpointech připravenou vždy jinou frázi, písničku nebo upozornění.

Součástí balení je Tut-Tut autíčko Závoďák

Postavte si svůj svět s autíčky Tut-Tut!

drahy tut tut

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení