Little Love - Mluvící miminko

Little Love - Mluvící miminko

AKCE

Úžasné miminko, které toho nejenom spoustu napovídá, ale i opakuje a pamatuje si, co děti říkají. Miminko se postupně "vyvíjí" od narození až do doby, kdy už si také samo zazpívá známé písničky. Po vyjmutí miminka z obalu mu vložte do úst dudlík. Vytažením dudlíku z úst miminko aktivujete do prvotního režimu - narození. V tomto období má miminko nejmenší slovní zásobu a i hlásek je více „miminkovský". Nechybí ani typické zvuky jako je cucání dudlíku, pití z lahvičky, říhnutí, zívání, smích...

999 Kč s DPH

1499 Kč s DPH Sleva 500 Kč

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Vtech

Zábavnou hrou a péčí o miminko se lze snadno dostat do úrovně 2. Tedy do úrovně, kdy je miminko starší, zná více slov a má i lepší výslovnost. Miminko používá nejenom vlastní slovní zásobu, ale učí se také nová slova od dětí.
V další (nejvyšší) úrovni už umí miminko zazpívat 4 známé české písničky (Holka modrooká, Pec nám spadla, Šla Nanynka do zelí a Spi děťátko spi). Tyto písničky nejenom umí zazpívat, ale zábavnou formou, kdy občas záměrně vynechává část textu, učí děti slova písně a rozvíjí jejich hudební cítění.

3 obrázkové knížky, které jsou součástí balení, představují dětem věci z domácnosti, zvířátka, jídlo a pití. Stlačením tlačítka "Číst" cist spustíte hru se čtením obrázkových knížek. Miminko je podle úrovně buď čte samo, nebo společně s dětmi. Například také slovy „...já budu opakovat po tobě" vyzývá děti ke komunikaci. Pokud dítě říká, co vidí v knížce, miminko se snaží po dítěti opakovat.
Tlačítkem „Mluvení" mluc aktivuje dítě hru, při které je, mimo jiné, miminkem provokováno k mluvení a odpovídání na jeho otázky.
Po stisku tlačítka „Péče" pece vyžaduje miminko, nakrmit, dudlík, pohádku na dobrou noc apod.
Spustu příjemných melodií, broukaných popěvků i písniček najdete pod tlačítkem "Hudba" hudba

Součástí balení je:
Vtech Little Love Mluvící miminko
3 obrázkové knížky
dudlík
lahvička
zkušební baterie(2AA)
návod

Výška miminka je přibližně 36 cm

také o miminku psali a testovali na maminka.cz: https://www.maminka.cz/clanek/testujeme-s-detmi-mluvici-panenka-ktere-se-vyviji-od-miminka-po-batole

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení