Vtech Lezoucí medvídek + Vtech Můj první kopačák

Vtech Lezoucí medvídek + Vtech Můj první kopačák

AKCE

Cenově výhodný set pro děti již od 9 měsíců. Běžná doporučená cena za obě hračky je 1699,- Kč. Pokud si objednáte tuto sadu ušetříte 300,- Kč a navíc získáte dopravu zdarma!

1859 Kč s DPH

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Vtech

Vtech lezoucí medvídek

Rozkošný plyšový medvídek povzbuzuje děti k pohybu. Pokyny např. „Polez se mnou" vyzývá dítě k lezení. Stiskem barevných tlačítek také učí tvary, barvy i čísla.

Medvídek zná více než 50 roztomilých českých frází, zvuků i písniček.

Blikající světýlka i milé zvuky přitahují pozornost dítěte a vybízí ho k aktivní hře, čímž rozvíjí přirozené motorické schopnosti dítěte.

Vhodné pro děti od 9 měsíců.

Rozměr medvídka: 26 x 28 x 15 cm

3 AA baterie jsou součástí balení.

Vtech kopačák

 

Vtech interaktivní míč – Můj první kopačák je určen pro děti od 12 měsíců.
Sametově hebký míč s roztomilým svítícím obličejem reaguje na každý pohyb (Zabudovaný snímač pohybu). Lze s ním házet, kutálet ale i kopat. Každý pohyb míček ocení roztomilými frázemi jako například: „Můžeš mi přihrát? Ale pomalu!" nebo „To byl gól!" apod. Zároveň učí pojmenování barev. Například větou: „Moje rukavice jsou oranžové a modré." Míček podporuje přirozenou radost z pohybu a aktivně rozvíjí jemnou i hrubou motoriku dítěte. Míček zazpívá 3 písničky a umí zahrát až 15 známých melodií. Po vyjmutí hracího modulu (podle návodu) lze míček i vyprat!

Součástí jsou 2 baterie AAA
Rozměr výrobku: 17x17x17 cm

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení