Kidizoom Duo 5.0 modrý

Kidizoom Duo 5.0 modrý

NOVINKA

Kidizoom® Duo MX 5.0 je zábavný, odolný a snadno ovladatelný digitální fotoaparát s dvěma objektivy. Fotoaparát umí nejen fotit a natáčet videa, ale obsahuje novou naprosto úžasnou várku nových efektů, triků i her.

1749 Kč s DPH

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Vtech

Fotoaparát umí nejen fotit a natáčet videa, ale obsahuje novou naprosto úžasnou várku nových efektů, triků i her. Dokáže vytvořit originální a nezaměnitelné autoportréty, vtipné skupinové fotografie nebo videa. Zabudované pohybové čidlo přinese spoustu neočekávané zábavy. Samozřejmě nechybí zabudovaný blesk, časovač i možnost focení více fotografií jedním stiskem. Příjemnou zábavu splní také hlasový záznamník
s měničem hlasu.
Rodiče zejména ocení vysokou odolnost výrobku i možnost nastavení rodičovského zámku, který dokáže omezit čas, který děti stráví hraním her. Hraní her lze i úplně zakázat.

Hmotnost 522 g,

Rozměry výrobku 4 x 11,4 x 8,5 cm
Baterie: 4 baterie AA (součástí)
Doporučený věk: 36 měsíců - 9 let

 

Hlavní rozdíly mezi Kidizoom DUO 5.0 a DUO MX 5.0:

Model MX je aktualizovanou verzí původního modelu 5.0. Mimo aktualizovaných ovladačů a her, je model DUO MX 5.0 kompletně lokalizován do českého nebo slovenského jazyka (lze přepínat v nastavení). Původní model nabízel pouze angličtinu.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info