Kidizoom Kid Connect růžový - poškozený obal, výprodej

Kidizoom Kid Connect růžový - poškozený obal, výprodej

S Kidizoomem lze nejen fotit a natáčet video. Má také již zabudovaný měnič hlasů, pro další dávku fantastické zábavy. Tento Kidizoom nabízí další spoustu nových originálních triků a efektů, které z „obyčejné" fotky nebo videa vytvoří nezaměnitelný originál, který určitě pobaví celou rodinu!

899 Kč s DPH

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Vtech

S osvědčeným Kidizoomem lze nejen fotit a natáčet video.
Má také již zabudovaný měnič hlasů, pro další dávku fantastické zábavy.
Nový Kidizoom nabízí další spoustu nových originálních triků a efektů, které z „obyčejné" fotky nebo videa vytvoří nezaměnitelný originál, který určitě pobaví celou rodinu!
Když se navíc použije hlasový záznamník a pomocí hlasového měniče zvuk upraví, tak už se možná smíchem neudržíte ani na nohou!
Parametry:

4 násobný digitální zoom
robustní extrémně odolné tělo se „stereo" hledáčkem, pro snadné dětské focení
rozlišení 1,3MPi, které umožňuje okamžité vytváření efektů bez časových prodlev a hraní her s nižšími nároky na spotřebu baterií
větší barevný displej
MicroSD karta (není součástí) může zvětšit již slušnou vnitřní paměť foťáku ze 128 MB až na 3 GB
USB kabel pro propojení s PC nebo MAC
3 skvělé hry, které se nechají hrát přímo na barevném displeji fotoaparátu
možnost stahování nových naprosto úžasných her přímo do paměti foťáku
Kidizoom Connect nabízí pomocí svého programu VTECH Learning Lodge možnost mimo her stahovat i spousty nových efektů pro úpravu fotek i videa včetně skvělých programů pro další úpravu fotek a videa KidiZoom® Photo Editor Software a Animation Maker, které jsou jako bonusy k fotoaparátu zdarma. Stačí se jen připojit! Programu VTECH Learning Lodge také umožňuje natočená videa i fotografie uchovávat, sdílet nebo třeba posílat přátelům.

 

A proč fotoaparát používá relativně malé rozlišení?
Za prvé Kidizoom je úžasná kreativní HRAČKA jejíž rozlišení je naprosto dostačující a lze s ním vytisknout velmi pěkné fotografie i na formát 9x13 cm. Děti ale upřednostňují hru s fotkou buď přímo na displeji fotoaparátu, na obrazovce počítače nebo třeba při sdílení na webu. A aby byla hra plynulá, baterie vydržely déle, je potřeba přizpůsobit nároky na výkon procesoru. To je dosaženo i použitím snímače s relativně nižším rozlišení, tak aby bylo možné plynule používat to, co děti nejvíce baví – zábavné efekty!
Ale pozor! Fotografie jsou určené nejen k hraní, ale i pro skvělé a kreativní nápady. Proto se konečná velikost fotografie, při použití efektů, může mnohonásobně zvětšit. Z 1 MB klidně na 30 MB. Potom si určitě umíte představit, co by se stalo, kdyby byl použit snímač s rozlišením třeba 10 MP. Fotografie by v lepším případě „nakynula" do obludných rozměrů, v tom reálnějším případě by děti s hračkou „sekly", protože by každý efekt trval neuvěřitelně dlouho a vůbec by je hra s tímto úžasným fotoaparátem, který má přinášet radost i vzdělání, nebavila.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info