Kidizoom Smart Watch - poškozený obal, výprodej

Kidizoom Smart Watch - poškozený obal, výprodej

Fotoaparát - Videokamera - Stopky - Časovač - Diktafon - Hlasový měnič - Hodinky - Budík. Kidizoom® Smart Watch, to je váš oblíbený fotoaparát KIDIZOOM ve velikosti náramkových hodinek s přehledným dotykovým displejem. Umí vše, na co jste zvyklí od fotoaparátů Kidizoom, a to včetně vkládání efektů přímo na displeji fotoaparátů. Natáčí video a má zabudovaný i měnič hlasu! Můžete využít i stopky, časovač a samozřejmě i zobrazení aktuálního času!

899 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Vtech

Foťák i videokamera ve velikosti náramkových hodinek!
Prostě to nejlepší pro opravdové špióny a špiónky!
8 funkcí v 1 malém přístroji!

Fotoaparát - Videokamera - Stopky- Časovač - Diktafon - Hlasový měnič - Hodinky - Budík


Kidizoom® Smart Watch, to je váš oblíbený fotoaparát KIDIZOOM ve velikosti náramkových hodinek s přehledným dotykovým displejem. Umí vše, na co jste zvyklí od fotoaparátů Kidizoom, a to včetně vkládání efektů přímo na displeji fotoaparátů. Natáčí video a má zabudovaný i měnič hlasu! Můžete využít i stopky, časovač a samozřejmě i zobrazení aktuálního času!

Kidizoom Smart Watch má vestavěnou Li-ion polymerovou baterii a nabíjí se přes Mikro USB kabel, který je součástí Kidizoom® Smart Watch.

Foťák a videokamera

Po stisknutí tlačítka spouště na boku hodinek Kidizoom® Smart Watch se z vás stanou opravdoví špióni! Pomocí dotykového displeje Kidizoom® Smart Watch , můžete lehce přepínat mezi fotoaparátem a videokamerou!
Navíc pomocí funkce triků, uděláte z vašich fotek i videí nezaměnitelný originál!

Záznamník hlasu s měničem

Nahrajte si vlastní zvukový záznam na hodinkách Kidizoom® Smart Watch a zkuste ho třeba i upravit s naším skvělým měničem hlasu!
Pokud si chcete užít opravdovou legraci, použijte zabudovaný měnič hlasů a smíchy se možná neudržíte! Vybírejte z 5-ti různých variant změny hlasu a vše si nezapomeňte uložit!

Hry

Jak je již zvykem u výrobků značky Vtech, tak také hodinky Kidizoom® Smart Watch mají zabudované hry, které cvičí postřeh, rozvíjí logické myšlení a podporují i jemnou motoriku prstů.
Zahrát si můžete na detektiva, skládat puzzle a nebo chytit tančící notu. Vše hrajete přímo na dotykovém displeji vašich hodinek!

Stopky a časovač

Objevte další funkce Kidizoom® Smart Watch. Časovač anebo stopky! Jednoduchým způsobem můžete měřit čas nebo ho odpočítávat. Navíc si vybírejte z 10-ti zábavných motivů, které stopky a časovač nabízí!
Hodiny
Kidizoom® Smart Watch nabízí opravdu obrovské množství zobrazení času. Vybírat si můžete z analogového nebo digitálního zobrazení. Navíc pro každé zobrazení si můžete vybírat z desítek motivů a barevných schémat!

Budík

Funkce budíku v hodinkách Kidizoom® Smart Watch je naprosto úžasná a originální. Nejen, že můžete vybírat ze spousty úžasných motivů a zvuků budíku. Vy si můžete i nahrát vlastní zvuk buzení! Třeba hlas tatínka :-)

Hodinky Kidizoom® Smart Watch nabízí spoustu zábavy i bezpečné hry pro děti již od 4 let. Tak jak je zvykem u všech výrobků značky Vtech, i tento výrobek splňuje vysoké nároky na kvalitu i extrémně vysokou odolnost. Výrobek má splněné všechny potřebné certifikace vyžadované v ČR, EU i USA pro použití výrobku jako hračky pro děti.
Je hračka bezpečná? Hračka splňuje nejpřísnější kritéria pro hračku a její používání je naprosto bezpečné. Odpovídá normám ČR a EU a má vystaveny řádné atesty i prohlášení o shodě.

Více informací zde kidizoom 65 

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info