CZ SK

KIDIZOOM

KIDIZOOM Connect

KIDIZOOM Connect

Nejnovější model z rodiny "Kidizoomů"! Kidizoom ® Connect od Vtech vytvoří z vašeho dítěte rodinného fotografa! Vaše dítě se naučí vytvářet originální digitální fotografie včetně speciálních vestavěných foto-efektů a dokonce i nahrávat video filmy se zvukem! Budete okouzleni tím, co vše vaše dítě dokáže!
S nejnovějším Kidizoomem lze nejen fotit a natáčet video. Má také již zabudovaný měnič hlasů, pro další dávku fantastické zábavy. Nový Kidizoom nabízí další spoustu nových originálních triků a efektů, které z „obyčejné" fotky nebo videa vytvoří nezaměnitelný originál, který určitě pobaví celou rodinu!
Když se navíc použije hlasový záznamník a pomocí hlasového měniče zvuk upraví, tak už se možná smíchem neudržíte ani na nohou!

efekt1 efekt2 efekt3

Nejnovější model Kidizoom Connect neztrácí ani nic ze svých skvělých vlastností předcházejících modelů, jako je 4 násobný digitální zoom, robustní extrémně odolné tělo se "stereo" hledáčkem, pro snadné dětské focení, podporované dostačujícím rozlišením 1,3MPi, které umožňuje okamžité vytváření efektů bez časových prodlev a hraní her s nižšími nároky na spotřebu baterií.

Oproti předcházejícím modelům disponuje nový Kidizoom Connect větším barevným displejem, prostorem pro přidání MicroSD karty (není součástí), která může zvětšit již slušnou vnitřní paměť foťáku ze 128 MB až na 3 GB. Součástí balení u nového modelu Kidizoom Connect je již také USB kabel pro propojení s PC nebo MAC.
Samozřejmostí u Kidizoomu jsou zabudované 3 skvělé hry, které se nechají hrát přímo na barevném displeji fotoaparátu. Navíc Kidizoom Connect nabízí po připojení k počítači možnost stahování nových naprosto úžasných her přímo do paměti foťáku! Tím však možnosti stahování a aktualizací nekončí! Kidizoom Connect nabízí pomocí svého programu VTECH Learning Lodge ™ možnost mimo her stahovat i spousty nových efektů pro úpravu fotek i videa včetně skvělých programů pro další úpravu fotek a videa KidiZoom® Photo Editor Software a Animation Maker, které jsou jako bonusy k fotoaparátu zdarma. Stačí se jen připojit! Programu VTECH Learning Lodge ™ také umožňuje natočená videa i fotografie uchovávat, sdílet nebo třeba posílat přátelům.

 

Návod v PDF

Návod v PDF

Zde si můžete stáhnout návod k použití k fotoaparátu Kidizoom Connect v českém jazyce (tištěná verze je součástí balení).

Návod k použití (PDF).

Pro otevření návodu je nutné mít nainstalovaný prohlížeč Acrobat Reader od Adobe. Ten si můžete zdarma stáhnou např.ZDE

kidizoom modry                kidizomm ruzovy
KOUPIT   KOUPIT

Jak stahovat nové hry a programy.

Jak stahovat nové hry a programy.

 

Postup pro stažení nových her a programů krok za krokem.

Kidizoom Connect umožňuje stažení dalších her a střihových programů, přímo do paměti fotoaparátů. Připojení a stahování probíhá přes server v USA a je v angličtině. Z technických důvodů ho zatím nelze lokalizovat do českého jazyka, ale uvidíte sami, že to není nic složitého ani pro ty, kteří zrovna angličtinu "nemusí". Přejeme příjemnou zábavu!

 

Krok 1 - instalace

 Předpokládáme, že jste se již seznámili s návodem, a tak vynecháme podrobnosti, jak se připojit k počítači a jaké jsou pořebné parametry k připojení.

Připojte svůj KIDIZOOM k počítači a navštivte stránky http://www.vtechkids.com/download a zvolte ikonu s fotoaparátem Kidizoom Connect. 

uvod

Zvolte typ vašeho počítače ( V ČR a SR je to většinou PC)typ Pc

Zvolte místo, kam chcete program VTech Learning Lodge uložit. Stáhněte a uložte.

uloz1

Najděte stažený soubor a poklepem na ikonu spusťte instalaci.

spust

Následující dialogové okno vás upozorní, že program zahájí nezbytnou instalaci vna váš počítač. Pro instalaci stiskněte tlačítko NEXT pro ukončení instalace tlačítko Cancel.

inst1

Instalace pokračuje zobrazením okna s licenčním ujednáním. Hlavním bodem tohoto ujednání je, že veškerá práva spojená s instalovaným programem jsou majetkem Vtech Electronics North America a program je určen pouze pro majitele řádně zakoupeného výrobku této značky. Program nelze dále volně šířit. Překlad licenčních podmínek můžete najít ZDE. Pro kompletní překlad licenčního ujednání dopručujeme použít překladač Google. V případě, že souhlasíte, zvolte I Agree, stisknutím Cancel, ukončíte instalaci.

pod1

Rychlost instalace závisí na vašem připojení a vybavení počítače.

Zvolte místo kam chcete program nainstalovat (zpravidla C:\program files\Vtech). Stisněte NEXT pro pokračování instalace.

Stiskem tlačítka Finish, je instalace hotová.

fin1

 

Krok 2 - registrace programu

Klikněte na ikonu Kidizoomu kid321 (Pozor! Váš Kidizoom musí být stále připojený k počítači). Pokud není správně Kidizoom připojený zobrazí se upozorňující tabulka var1 a nebute moci pokračovat. 

Nyní je potřeba provést registraci. Registraci by měli provést rodiče nebo odpovědní zástupci dítěte. Pro registraci klikněte na záložku "Create new account".

ne2

objeví se vám formulář. Položky označené hvězdičkou jsou povinné. Co jednotlivé položky znamenají, naleznete v tabulce níže:

fil02

 

 

 

 

* Parent´s First name Křestní jméno rodičů
* Last Name Příjmení
* Email Váš email
* Confirm Email Adres Napište znovu vaši emailovou adresu
* Password  Zvolte si heslo pro přihlášení
* Confirm Password Napište heslo znovu

* What is your favorite color?

Toto je kontrolní otázka například při ztrátě hesla.

Jaká je Vaš oblíbená barva?

 

* Your Answer

Vaše odpověď na kontrolní otázku

V našem případě - modrá

* Country Stát - Zvolte Others (jiný)
* Address Vaše adresa - nepovinný údaj

Yes, I woul like to recive emails about the latest news

from Vtech including new products and special offers.

Ponechte zaškrtnuté v případě, že chcete na Váš email

dostávat zprávy od Vtech USA ohledně novinek a aktualizací. 

V opačném případě nezaškrtávejte.

 

 

 

 

V případě, že jste nepotvrdili zasílání aktualizací a zpráv, zobrazí se vám varovné okno, které vás

upozorňuje na tuto skutečnost:

"Vybrali jste si  že nechcete přijímat aktualizace od Vtech. Nebudete moci přijímat e-mailové zprávy o vzdělávacích programech pro své dítěte a speciální nabídky."

zas0

 Pokud opravdu nechcete, zvolte "YES" pro pokračování.

Následně budete vyzváni se souhlasem s všeobecnými podmínkami firmy VTech. Stručný český překlad naleznete ZDE.

V případě vašeho souhlasu, klikněte na políčko I Accept

akc5

Nyní si vytvořte účet pro vaše dítě nebo pro vás :-).

Vysvětlivky Name=jméno, Date of Birth=datum narození, Gender=pohlaví, Boy=chlapex, Girl=děvče.

dite

 

Nyní již byste měli být v hlavní nabídce programu.

uvod1

 V případě, že nemáte vyplněnou registraci, nebo je neúplná budete vyzváni k doplnění. Jinak nebude možné programy stahovat. To samé se stane pokud si vyberete ikonu jiného produktu, než toho, který je aktuálně připojen k počítači.

Pokud se vám varovná tabulka stále objevuje, nejste patrně přihášeni. Přejděte na záložku "My Account" (můj účet) a vyplňte přihlašovací heslo. Pokud jste heslo zapoměli, klikňete na text "Forgot your password?". Vyplňte váš email, který jste uvedli při registraci a zkontrolujte vaší poštu. Nové heslo by vám mělo dorazit. Po zadání nového hesla se vám opět otevře váš účet, kde si heslo můžete změnit. Potvďte uložení "SAVE".

registrace

 Pokud máte registarci můžete přejít ke stahování her nebo aplikací. Ostatní funkce programu Learnig Lodge jsou v ČR a SR z licenčních důvodů omezené nebo nedostupné. Zvolte správnou ikonu vašeho výrobku, který je připojen k počítači.

stahuj1

 Vybírat můžete z her i aplikací (apps). Hry a aplikace ZDARMA jsou označeny "FREE". Placené hry lze platit platební kartou.

Některé hry a funkce mohou být v důsledku licenčních podmínek nedostupné v ČR aSR.

POZOR! POZOR!

Při první registraci vám program nabídne 1 hru ke stažení ZDARMA (u všech her by měla být cena "FREE"). Vybírejte s rozmyslem! Ostatní stahování je již zpravidla za peníze!

stahuj654

Vysvětlivka: "Redeem Codes". Tato funkce slevových (dárkových) kupónů je v ČR a SR nedostupná.

Placené hry a programy:

Vyberte požadovaný program a stiskněte "Add to Cart" pro stažení.

ad321

Vybrané aplikace najdete v záložce Download Cart. Zde můžete položky odebrat nebo pokračovat ke kase. Pokračujete kliknutím na záložku "Proceed with Order"

potvr

 

Souhlas s licenčními podmínkami potvrdíte zaškrnutím okýnka dole a stiskem tlačítka "Confirm". 

podminky

Zpravidla budete znovu vyzváni k vložení hesla. Vložte tedy znovu vaše heslo pro Learning Lodge.

heslo85

 

Vyberte způsob placení:

kartou

kartou 3

Po zaplacení (u aplikací FREE, bez placení) můžete stahovat. Nejprve do vaši knihovny.stahuj4523

Následně vyberte stažený program a klinutím na záložku "transfer", bude program překopírován přímo do Kidizoomu.

uafasuk

 Přejeme vám krásnou zábavu s Kidizoomem Connect!

 

Programy pro KIDIZOOM

Programy pro KIDIZOOM

Programy jsou zdarma pouze pro registrované uživatele.

Prosím, zaregistrujte se. 

registrace vtech

 

 

ph1 pc mac

 

 Manuál pro Kidizoom Photo Editor ke stažení ZDE 

Pro stahování dalších programů pro VTECH produkty doporučujeme instalaci iTunes (v češtině).

itunes

 

 

 

Známým osobnostem se líbí VTECH

Známým osobnostem se líbí VTECH

Na výstavě hraček Dětská planeta v Holešovicích jste mohli v naší expozici potkat mnoho známých tváří. Vidět jste mohli například pana Jiřího Menzla s rodinou, Agátu Prachařovou (Hanychovou), Českou Miss 2009, Ivetu Lutovskou, nyní Vítovou, Miss České republiky 2005 Lucii Královou, nyní Šlégr, moderátorku Danielu Révai s kolegou moderátorem TV Nova Alešem Lehkým, se svou dcerou přišel i Petr Vondráček a s dcerou přišla i Karla Mráčková...


hanychová

Zvířátko KIDIMINIZ vykouzlilo úsměvy na tváři Agáty Prachařové (Hanychové) i České Miss 2009, Ivety Lutovské, nyní Vítové

Agáta Prachařová se synem Kryšpínem Dopitou

Agáta Prachařová se synem Kryšpínem Dopitou

revai

Daniela Révai, bývalá manželka Jana Révaie, se synem Davidem. Vedle ní je moderátor TV Nova Aleš Lehký. Nechybí také KIDIMINIZ!

 Iveta Vítová se svou dcerkou Anetkou. Opět

Iveta Vítová se svou dcerkou Anetkou. Opět "vede" KIDIMINIZ

Pan Jiři Menzl s rodinou v naší expozici

Pan Jiři Menzl s rodinou v naší expozici

Pan Jiři Menzl s rodinou v naší expozici 2

Tady je to jasné. "Vyhrál" nejnovější Kidizoom Twist Plus X7!

Vondráček

Také Aničce, dcery Petra Vondráčka "padnul" do oka Kidizoom. Tentokrát ale úžasné hodinky Kidizoom Smart Watch.

slegr

Také Robert a Richard, synové Miss České republiky 2005 Lucie Králové, nyní Lucie Šlégrové obdivovali Kidiminiz! Nakonec ale odešli s Kidizoomem!

Mráčková

Karla Mráčková s dcerkou Karlou a samozřejmě s KIDIMINIZ!

 

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info